Menu

Mistrovství republiky v Dogdancingu 2017

Publikováno: 08/01/2018

9.12. 2017 se v Praze konalo mistrovství ČR v dogdancingu, pořádané Dogdancing club Czech republic, u kterého jsme ani letos nemohli chybět, alespoň v podobě sponzorských darů.

Něco o dogdancingu
Dogdancing je poměrně mladý, ale čím dál populárnější psí sport, kde pán a pes fungují jako tým a spolupracují při sestavách na hudbu, takže vlastně takový psí tanec, jak ostatně vypovídá i název sportu. Na mistrovství republiky byly viděny dva typy sestav: Heelwork to music a Freestyle. První typ jsou sestavy, kde pes musí alespoň 60% cviků provádět u nohy psovoda. Freestyle je zcela v režii psovoda, sestava by měla představovat nějaký příběh a často u nich psovod má i tématické kostýmy a pomůcky.

V Praze se tentokrát o titul utkalo celkem 38 týmů a všichni vítězové si odnesli i domácí pamlsky od nás. Absolutní vítězové obou kategorií se pak mohli těšit na psí dorty z masa, připravené speciálně pro mistrovství!

Pokud jste o akci přišli, podívejte se s námi alespoň na fotky. Více informací včetně seznamů vítězů a další informace o Dogdancingu najdete na stránkách klubu: http://www.dogdancingclubcr.cz/clanky/mistrovstvi-ceske-republiky.html

Všem vítězům blahopřejeme!

 

Objednávka portrétu Vašeho psa


Dekujeme za objednavku

Vyskytla se chyba, zkuste prosim znovu.

Focení Venku
Focení v Ateliéru
Ilustrace - Charakteristický Portrét