Menu

Moderní a chytré vynálezy pro majitele mazlíčků

Publikováno: 05/06/2017

Průmysl točící se kolem našich mazlíčků nepochybně zažívá v současné době boom a věci, které firmy pro nás a naše mazlíčky vymýšlejí, jsou až neuvěřitelné. Podívejte se s námi na některé z nich a třeba najdete i inspiraci, čím vašeho čtyřnohého kamaráda příště rozmazlit.

iFetch

Automatický házeč míčků je ideální zábavou pro vašeho psa po dobu, kdy je sám. Pejsek se rychle naučí nosit míčky do otvoru v přístroji, který mu je obratem bude neúnavně házet. Přístroj má několik nastavení dálky hodu a je možno ho zapojit do elektřiny nebo použít baterie. Je k dostání i u nás.

Kittyo

Podobně jako iFetch je tato hračka vhodná k použití po dobu vaší nepřítomnosti, tentokrát ale pro kočky. Místo házení míčku přístroj vysílá laserový paprsek, který může kočka honit. To ale není zdaleka vše. Kittyo můžete sami ovládat na dálku pomocí mobilní aplikace: odměnit kočku pamlsky z dávkovače, natáčet videa při hraní nebo na ni mluvit skrz telefon. Zatím k dostání pouze v zahraničí.

Petchatz

Pokud chcete kontrolovat vašeho psa i doma, pořiďte mu tento videotelefon, skrz který je také jej možné odměňovat pamlsky. Navíc umí Petchatz i sledovat pohyb vašeho mazlíčka, upozorní vás na neobvyklé zvuky, dovolí vám uvolnit uklidňující vůni a na monitoru uvidí i on vás. Na obrazovce může váš pes i sledovat pořady speciálně vyvinuté přímo pro mazlíčky, kteří jsou sami doma! K dostání zatím pouze v zahraničí.

Dogbrella

Deštník pro psa funguje stejně spolehlivě jako ten pro lidi! Díky obrácenému tvaru jej můžete držet pohodlně nad pejskem a řetízek na špičce připnete k obojku. Pokud vás tento poněkud výstřední, ale zároveň praktický módní doplněk zaujal, je možné jej koupit v našem obchodě!

Dvojité samonavíjecí vodítko

Vodítka s libovolně nastavitelnou délkou a samonavíjecím mechanismem jsou obecně jedny z nejpopulárnějších. Pokud ale máte dva psy, je dost nepraktické držet taková vodítka dvě najednou. Tento problém řeší dual leash od Wigzi, které v jedné rukojeti skrývá dvě vodítka. K dostání zatím pouze v zahraničí.

FitBark

Fitness trackery jsou dnes pomůckou, bez které nedokáže fungovat většina sportovních nadšenců. Podobný přístroj dnes už můžete pořídit i pro svého psa. FitBark sleduje aktivitu, spánek a zdraví vašeho mazlíčka. Přístroj ve tvaru kostičky se připne na obojek psa a pak odesílá informace do vašeho telefonu pomocí mobilní aplikace. K dostání zatím pouze v zahraničí.

Cleverpet konzole

Další vynález určení k zabavení pejska po dobu vaší nepřítomnosti. Tento se zaměřuje na zabavení psích hlaviček pomocí jednoduchých hlavolamů. Přístroj má tlačítka se světýlky a při správném zmáčknutí tlačítek je pejsek odměněn pamlskem. Cleverpet má různé úrovně obtížnosti, které se zvyšují postupně, jak se pes učí. K dostání zatím pouze v zahraničí.

Objednávka portrétu Vašeho psa


Dekujeme za objednavku

Vyskytla se chyba, zkuste prosim znovu.

Focení Venku
Focení v Ateliéru
Ilustrace - Charakteristický Portrét