Menu

Hampi – kosmetika s minerály z Mrtvého moře

Publikováno: 13/08/2014

V našem sortimentu máme novou kosmetiku, kterou jsme pro vás objednali až z Kanady. Jedná se o šampony, kondicionery a léčivé bahno s minerály z Mrtvého moře. Srst vašeho pejska bude oslnivě krásná, vyživená a snadno česatelná. Tato kosmetika je doporučená pro psy, kteří mají citlivou a alergickou pokožku. Svými zklidňujícími účinky pomáhá léčit podrážděnou pokožku s menšími rankami, urychluje hojení a pomáhá také celkově zrelaxovat celé tělo vašeho psího kamaráda. Kompletní řadu používáme také v našem salonu. Dogtown vřele doporučuje!

Hampi

Hampi Minerální bahenní šampon

Šampon s minerály z Mrtvého moře kanadské značky Hampi je perfektním přípravkem pro revitalizaci každé srsti. V kombinaci s Hampi kondicionerem s minerály z Mrtvého moře dodá každé srsti to nejlepší ošetření. Zanechají srst hebkou, vyživenou a oslnivě krásnou. Cena za 250ml balení je 365,- Kč.

Hampi Shampoo

Hampi Minerální bahenní kondicioner

Skvělé změkčující vlastnosti dodají srsti každého psa na lesku a jemnosti. Kondicioner po umytí šamponem uzavře chlup, obnoví jeho strukturu a dodá mu ochranu před ulpíváním mastnoty a nečistot z venkovního prostředí. Srst zůstává mnohem déle čistá a lesknoucí. Cena za 250ml balení je 379,- Kč.

Hampi Conditioner

Hampi Minerální čistící bahno

Jedná se o speciální šampon především pro psy s citlivou srstí a pokožkou. Jemně čistí do hloubky, hydratuje a celkově revitalizuje srst. Ideálně používejte v kombinaci s Hampi bahenní maskou, která zanechá srst hedvábně jemnou a zářící. Kosmetika s minerály z Mrtvého moře kanadské značky Hampi je jedna z nejluxusnějších kosmetik pro psy, která je momentálně na trhu. Cena za 250ml je 395,- Kč.

Hampi Cleanser

Hampi Minerální bahenní maska

Jedná se o speciální kondicioner, který posiluje a hydratuje. Již po jedné aplikaci bude srst zářit a bude hedvábně jemná od kořínku až po konec každého chlupu. Je vhodný pro každý typ srsti a pro každé plemeno i na citlivou srst a pokožku. Doporučujeme zábal na celé tělo psa, výsledek je skvostný. Nejlepšího výsledku dosáhnete při používání v kombinaci s Hampi čistícím bahnem, což je speciální šampon pro citlivou srst. Cena za 250ml balení je 399,- Kč.

Hampi Mud Masque

Hampi Minerální léčivé bahno

Hampi léčivé bahno s minerály z Mrtvého moře je skvělým přípravkem na podrážděnou či alergickou pokožku psa. Masku používejte jako zábal jak lokálně tak na celé tělo psa. Zklidňuje, tonizuje a rychlí hojení drobných ranek na kůži. Příznivě působí také na svaly a klouby a pomáhá celkově zrelaxovat a revitalizovat celý organismus psa. Dopřejte svému psovi to nejlepší z psí kosmetiky, co je momentálně na světovém trhu, bude vám za to vděčný. Cena za 250ml balení je 395,- Kč.

Hampi Treatment

Vše je k dostání také na našem eshopu: http://www.hotdogs.cz/

Objednávka portrétu Vašeho psa


Dekujeme za objednavku

Vyskytla se chyba, zkuste prosim znovu.

Focení Venku
Focení v Ateliéru
Ilustrace - Charakteristický Portrét