Menu

Míla Beranová a její umění v Dogtownu

Publikováno: 10/09/2013

Akce! Namíchání Bachovo květových esencí pro zákazníky Dogtownu nyní za 400Kč! Díky esencím a metodice nápravy chování můžeme vyřešit obtěžující chování např. úzkost z odloučení, strachy známé i neznámé, strachy ze zvuků (bouřka, ohňostroje), nepřiměřené chování, bázlivost, strachová agresivita, dominantní chování, smutek, šikanování nebo naopak příliš submisivní chování, sebepoškozování (vykusování tlapek, drbání se aj.), příliš teritoriání chování a další emoční stavy, které přesahují „normální“ chování. Objednávejte se každou středu k terapeutce Míle Beranové.

Dalsí z našich nově nabízených služeb jsou REIKI masáže pro psy! Objednávejte se každou středu k naší terapeutce Míle Beranové!

Masáží pomocí metody REIKI navozujeme klid a vyrovnanost v těle. Je to metoda vycházející z východních filozofií. Masáže REIKI a jejich účinnost pracují s faktem že, všechny nemoci, emoční stavy a blokády jsou důsledkem nevyrovnané životní síly – energie. Je to terapie dotykem. Je velmi účinná. Psi obecně velmi dobře vnímají REI-KI a dobře jí přijímají.

Tuto metodu používám k harmonizaci a uvolnění těla psa (po úrazu, po emočním šoku).

250,- Kč (45 min)

Objednávka portrétu Vašeho psa


Dekujeme za objednavku

Vyskytla se chyba, zkuste prosim znovu.

Focení Venku
Focení v Ateliéru
Ilustrace - Charakteristický Portrét