Menu

Výchova psů v Dogtownu

Publikováno: 06/09/2013

Máte neposedné štěně? Vymyká se Vám výchova z rukou? Nově v Dogtownu nabízíme služby právě spojené s výchovou psů. Naše instruktorka Míla Beranová nabízí: individuální výcvik, nápravu obtěžujícího chování, míchání Bachových esencí či speciální čínské masáže REIKI! Domluvte si individuální konzultaci – paní instruktorka a terapeutka v jedné osobě je pro Vás v Dogtownu každou středu! První konzultační hodina je ZDARMA! Více o každé z našich nově nabízených služeb se dozvíte v následujících dnech…

Mezi naše další služby nabízené každou středu v Dogtownu patří výcvik pomocí Clickeru. Trénink probíhá pod vedením Míly Beranové.

Clicker je jednoduchá pomůcka, díky které můžeme psovi označit kliknutím správné chování. To je poté odměněno pamlskem. Clicker používají k výcviku mimo jiné i záchranáři či vojenští a policejní kynologové. S úspěchem se také používá pro výcvik psů – asistentů. Využíváme ho také u výchovy, výcviku i převýchovy psů s obtěžujícím chováním.

Míla Beranová clicker ve výcviku používá už 10 let a mezi její úspěchy patří výcvik psa – asistenta jen pomocí clickeru. Nejvíce však oceňuje funkci clickeru jako bezkontaktní pomůcky při nápravě chování agresivnějších psů.

Clicker seminář (240 minut) 350,- Kč / cvičící + pes
Clicker seminář (240 minut) 250,- Kč / necvičící
Clicker trénink – 1 lekce (50 min) 150,- Kč

Absolvování clicker tréninku je podmíněno účastí na clicker semináři!
Permanentka: Při zakoupení permanentky na 10 lekcí zaplatíte pouze 9 hodin a desátou hodinu získáváte jako bonus ZDARMA!

Objednávka portrétu Vašeho psa


Dekujeme za objednavku

Vyskytla se chyba, zkuste prosim znovu.

Focení Venku
Focení v Ateliéru
Ilustrace - Charakteristický Portrét