Menu

Polosuché granule PLATINUM ADULT IBERICO + GREENS

Publikováno: 16/04/2012

Váš pes si zamiluje polosuché granule Platinum s příchutí Iberico
PLATINUM ADULT IBERICO + GREENS je superprémiové hypoalergenní krmivo s nulovým obsahem zrnin (obilovin) pro dospělé psy všech plemen.

Iberské prase – polodivoký španělský vepř

Španělská prasátka před tím než jdou do krmiva Platinum. Váš pejsek dostane to nejlepší!

Prasátka se mají dobře, žádný stres…

Polosuché malé granulky jsou šťavnaté a snadno je spořádá i malý pes. Krmná směs je pouze krátce tepelně upravena bez přidání vody a následně šetrně sušena a lisována. Tato technologie umožňuje ponechat v granulích 18% původní masové šťávy, která dělá z PLATINUM NATURAL jedinečně chutné a šťavnaté krmivo. Vůni a chuť masových granulí PLATINUM si Váš pes jistě zamiluje. U nás v e-shopu koupíte Platinum zde: http://www.hotdogs.cz/286-platinum

PLATINUM ADULT IBERICO + GREENS pro dospělé psy obsahuje pouze velmi kvalitní suroviny, které jsou určeny pro lidskou spotřebu:
Minimálně 70% čerstvého masa Iberico (polodivoký španělský vepř). Brambory, zelenina a ovoce, jako kvalitní zdroj fuktooligosacharidů. Za studena lisované oleje, pro optimální poměr omega 3 a 6 mastných kyselin (poměr 1/4). Výtažek ze slávky zelenoústé, vitamín K1 pro optimální růst kostry a svalstva.

V prodeji v Dogtownu 1,5kg/289Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krmivo Platinum je holistické, což znamená vysoký obsah masa (70%), ovoce, zelenina a bylinky!

Objednávka portrétu Vašeho psa


Dekujeme za objednavku

Vyskytla se chyba, zkuste prosim znovu.

Focení Venku
Focení v Ateliéru
Ilustrace - Charakteristický Portrét